Služby

Společnost INETCO poskytuje komplexní služby v oblasti tvorby webových prezentací a aplikací. Vyvíjíme jednoduché produktové mikrostránky i rozsáhlá řešení pro korporátní sféru. Weby umíme integrovat s mobilními aplikacemi. Mezi naše zákazníky patří zejména malé a střední firmy, ale jsme schopni poskytovat profesionální služby i pro velké korporace, státní a neziskové organizace z mnoha různých oborů

❖    INTERNET

Poskytujeme vysokorychlostního připojení k internetu, které se hodí pro malé, střední i velké firmy, soukromé osoby i státní instituce

Poskytujeme:

Dedikovaná šířka pásma: 1 Mbps – 1 Gbps
Široké možnosti přístupových technologií:
optika, metalická vedení, x DSL, licencovaná PtP nebo PtMP rádia
IP sítě: přístup k největším poskytovatelům internetových služeb na světě
Záložní přístupové linky přes alternativní linku, nebo druhou dedikovanou linku
DHCP server pro funkci routeru s NAT
Veřejné IP adresy ( Připravenost na IPv6 )
Monitoring výkonu
Možnost doplňkových služeb např. hostingu webu a e-mailu

❖    RÁDIOVÉ SPOJE

Provozujeme rádiové spoje Point-to-Point a Point-to-Multipoint. Rádiové spoje typu PtP a PtM jsou poskytovány v nelicencovaných pásmech (10,5 GHz a  5,8 GHz). Tyto okruhy provozujeme pro své stálé strategické partnery a v současné době v rámci transformace společnosti tyto služby neposkytujeme širší veřejnosti.


❖    WEB

★    Návrh řešení
Na základě zadání od zákazníka připravíme návrh řešení, který zahrnuje technické řešení, jednotlivé funkcionality, design, případnou integraci s existujícími systémy zákazníka nebo integraci s jinými (např.mobilními) aplikacemi.

★    Vývoj a testování
Vlastní vývoj webu probíhá v rámci definovaných procesů a metodiky. V průběhu vývoje probíhá intenzivní komunikace se zákazníkem a testování. Při vývoji a testování využíváme a implementujeme nejnovější technologie a služby: HTML5, AJAX, 3D animace, integrace se sociálními sítěmi (Facebook, Twitter, Google+), cloudové služby aj.

★    Grafika
Tým našich zkušených grafiků připravuje kompletní design webových aplikací. Při navrhování grafiky a uživatelského rozhraní vycházíme ze zadání a přání klienta. Maximální důraz klademe na to, aby se výsledný produkt vyznačoval špičkovým a moderním designem, byl uživatelsky přívětivý a jednoduchý. Vedle designu webových aplikací připravujeme i související prvky, jakou jsou například loga, promo bannery, promo videa aj.

★    Provoz
Zajišťujeme kompletní provoz a správu serverových částí webových aplikací. Provoz zajišťujeme v rámci vlastní infrastruktury nebo s využitím cloudových služeb, jako je například Google App Engine.

★    Servis
Po spuštění webové aplikace nabízíme zákazníkům možnost využití komplexních servisních služeb, které mohou zahrnovat např. aktualizace dat nacházejících se v aplikaci, helpdesk pro uživatele, další rozvoj a rozšiřování aplikace apod.

★    Integrace
Webové aplikace umíme integrovat s mobilními aplikacemi, sociálními sítěmi (Facebook, Twitter, Google+), platebními (3D-secure platby, PayPal) a SMS bránami. Prostřednictvím příslušných datových rozhraní (REST, SOAP, JSON) lze do aplikací integrovat de facto jakýkoli externí zdroj dat.

★    Poradenství a kreativa
Poskytujeme poradenství v oblasti navrhování webových aplikací, business modelů, použitelnosti a marketingových a PR aktivit. Připravujeme kreativní návrhy řešení aplikací a jejich integrace do business prostředí zákazníka.

Oslovila Vás nabídka komplexních telekomunikačních služeb naší společnosti?
Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme podmínky pro dlouhodobě zajímavou spolupráci.

Pro koho pracujeme?